Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Allen, Sarah Addison

ESIMENE ÖÖKÜLM
-72 %
Põhja-Carolinas asuvasse Bascomi väikelinna on saabunud sügis. Kui õhk jaheneb ja puulehed muutuvad värviliseks, lähevad Waverley suguseltsi naised alati rahutuks, sest nende ettearvamatu võluõunapuu magab sügisund, valmistudes esimese öökülma saabudes õitsele puhkema. Sel aastal paneb esimese öökül..
4.99€ 17.77€
Maksudeta:4.58€
KADUJÄRV
-76 %
Teose peategelane Kate Pheris otsustab pärast abikaasa surma sõita koos tütrega oma vanatädi Eby juurde Georgiasse Kadujärve puhkekülla, kus ta veetis viisteist aastat tagasi oma elu kauneima suve. Ta ei tea, mida loodab sealt leida, kuid mitte seda, et Kadujärvel on aeg seisma jäänud – õitsva suvit..
4.99€ 20.49€
Maksudeta:4.58€
VIRSIKUPUU SALADUS
-70 %
Põhja-Carolina osariigi Walls of Wateri linnakeses valmistutakse kunagise uhke häärberi taasavamiseks. Paxton Osgood, kelle perekond on häärberi taastamise enda peale võtnud, pöördub oma klassiõe Willa Jacksoni poole, et ühiselt mõelda, mil moel galaõhtut sisustada, aga too ei taha asjast midagi kuu..
4.99€ 16.79€
Maksudeta:4.58€
IMELINE AED
-71 %
Väikses linnakeses vaikse ja kauni maja taha peitunud aias kasvab rohkelt lilli ning prohvetlikke vilju kandev õunapuu. Põlv põlve järel on aia eest hoolt kandnud Waverleyd, keda linnakese elanikud on alati veidi imelikeks pidanud – iseäralike annetega õnnistatud õed Claire ja Sydney ning nende nõbu..
4.99€ 17.33€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)