Menu
Your Cart

Allen, Sarah Addison

Allen, Sarah Addison

Maagiline realism lõunaosariikide kastmes.

Sarah Addison Allen pakub lugejatele teoseid, mis on tugevalt mõjutatud tema lõunaosariikidele omasest kasvatusest. Ta raamatud on segu maagilisest realismist, südant kosutavast romantikast ja väikelinna tundlikkusest.

Oma esimese raamatu avaldas ta kirjanikunime Katie Gallagher all, kuid laiema tuntuse sai Allen 2007. aastal raamatuga “Imeline aed” (tõlge 2011). Pärast nelja raamatu avaldamist viie aasta jooksul diagnoositi tal hilises staadiumis rinnavähk, seega tõmbus ta kirjutamisest tagasi, kuid 2014. aastal ilmus uus menuk “Kadujärv” (tõlge 2014). Tema praeguseks viimane raamat, “Esimene öökülm” (tõlge 2015), on järg esimesele raamatule.

Eesti Raamatul on Alleni teostest ilmunud “Imeline aed”, “Virsikupuu saladus”, “Kadujärv” ja “Esimene öökülm”.


Autori foto: Melissa Markis

VIRSIKUPUU SALADUS
-70 %
Põhja-Carolina osariigi Walls of Wateri linnakeses valmistutakse kunagise uhke häärberi taasavamiseks. Paxton Osgood, kelle perekond on häärberi taastamise enda peale võtnud, pöördub oma klassiõe Willa Jacksoni poole, et ühiselt mõelda, mil moel galaõhtut sisustada, aga too ei taha asjast midagi kuu..
4.99€ 16.79€
Maksudeta:4.58€
KADUJÄRV
-76 %
Teose peategelane Kate Pheris otsustab pärast abikaasa surma sõita koos tütrega oma vanatädi Eby juurde Georgiasse Kadujärve puhkekülla, kus ta veetis viisteist aastat tagasi oma elu kauneima suve. Ta ei tea, mida loodab sealt leida, kuid mitte seda, et Kadujärvel on aeg seisma jäänud – õitsva suvit..
4.99€ 20.49€
Maksudeta:4.58€
ESIMENE ÖÖKÜLM
-72 %
Põhja-Carolinas asuvasse Bascomi väikelinna on saabunud sügis. Kui õhk jaheneb ja puulehed muutuvad värviliseks, lähevad Waverley suguseltsi naised alati rahutuks, sest nende ettearvamatu võluõunapuu magab sügisund, valmistudes esimese öökülma saabudes õitsele puhkema. Sel aastal paneb esimese öökül..
4.99€ 17.77€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)