Undset, Sigrid

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Undset, Sigrid

GYMNADENIA

€2.94

€9.97

Maksudeta: €2.70

Romaan käsitleb noore mehe Paul Selmeri teed vabamõtlemisest katoliikluseni, aga enne kui ta selleni jõuab, elab ta oma elus läbi mitu etappi: vanemate lahutuse, isa uue abielu, teeb läbi arengu üliõpilasest küpseks meheks. Pealkiri on võetud peategelase ema aiast – see on valge lõhnav orhidee, ladi..

Undset, Sigrid

JUTUSTUS MÕÕGA-LJOTIST JA VIGDISEST

€4.99

€12.00

Maksudeta: €4.58

Norra kirjanduse klassiku Sigrid Undseti "Jutustus Mõõga-Ljotist ja Vigdisest" tegevus toimub keskaegses Norras ja osaliselt ka Islandil. See on lugu traagilisest ja kirglikust armastusest islandlase Ljoti ja norra hövdingu kauni tütre vahel...

Undset, Sigrid

PÕLEV PÕÕSAS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

“Põlev põõsas” on 2003.a. eesti keeles ilmunud “Gymnadenia” järg. Teose tegevustiku algus langeb aega, mil Esimene maailmasõda mõjutab tugevasti Norra ärimeeste elu. Peategelane Paul Selmer on üks neist. Neutraalse riigina ei osale Norra otseselt lahingutegevuses ja Selmeri igapäevaelu probleemid va..

Undset, Sigrid

PROUA MARTA OULIE. TRUU ABIKAASA. KIRJASTUSEST OTS...

€0.00

Maksudeta: €0.00

1928. aasta Nobeli laureaadi, norra kirjaniku Sigrid Undseti (1882 – 1949) kaks seni eesti keeles avaldamata romaani. “Proua Marta Oulie” on kirjaniku esimene, “Truu abikaasa” (1936) viimane romaan. Mõlema romaani kandvaks teemaks on armastus ja truudus, peategelaste soov olla ühtaegu truu abikaasa ..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)