Laidla, Siiri

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)

Laidla, Siiri

AURELIA TEE. KIRJASTUSES OTSAS

€16.96

Maksudeta: €15.56

„Aurelia tee“ on peagi viiekümneseks saava naise lugu, kellele teeb haiget tema minevik. Ta on pidepunkti leidmata ummikteel tammunud, kolides linnas ühest üürikorterist teise. Kui avaneb võimalus naasta alevisse tühjaks jäänud vanematekoju, otsustab ta minna. Kohanemine eluga alevis pole kerge, kui..

Laidla, Siiri

NÕGESNURME

€2.94

€14.54

Maksudeta: €2.70

Kui Juljuse suhted kasuisaga ei suju ja ta tervis halveneb, saadetakse teismeline poiss elama maale vanavanemate juurde, et ta saaks rahulikus ümbruses ja väikses koolis oma haiget südant turgutada. Loodetud rahulikku kulgemist Julli jaoks aga ei tule. Seda „segab“ uus klassiõde Maria, kes on koos o..

Laidla, Siiri

KORD ÕIDE PUHKEB IGA AED .VIIMASED EKSEMPLARID!

€12.70

Maksudeta: €11.65

Siiri Laidla uus romaan keskendub pereprobleemidele. Meelis ja Hellemai on teineteist leidnud tudengiaastatel Tartus ning rajanud endale toreda kodu, kus kasvavad kaksikutest tütar ja poeg. Pisitülidest alanud võõrandumine viib perekonna lahkuminekuni, kusjuures kooliskäivad lapsed jäävad linna isa ..

Laidla, Siiri

VÄIKE SUVERAPSOODIA

€4.99

€10.00

Maksudeta: €4.58

Tartu kirjaniku Siiri Laidla autobiograafiliste sugemetega romaan, mille keskseks tegelaseks on keskikka jõudnud kahe lapse ema Silva. Eluraskustest muserdatuna sõidab naine koos oma lemmikkoeraga vanemate kunagisse kodutallu, et puutumatus looduses veidikeseks aeg maha võtta ja endasse süüvida ning..

Laidla, Siiri

SEBASTIAN, HALDJARAHVAS JA TEISED. KIRJASTUSEST OT...

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kui pere kolib linna, peab kolmanda klassi koolipoiss Sebastian maha jätma oma senise kodu ja väikese maakooli. Nüüd peab poiss harjuma suure linnakooliga, end uues kollektiivis kehtestama ja ka kiusajatele vastu astuma. See ei ole aga lihtne. Ta on ju paks ja prillidega, pealegi maalt... Kui poisil..

Laidla, Siiri

PÄRIVETT JA VASTUVOOLU

€2.94

€9.97

Maksudeta: €2.70

Teismeline Mai-Liis elab turvalises peres koos ema, isa, vanema venna Patriku ja koeranäss Stellaga. Ühel sügispäeval tuleb võimlemistundi sõudmistreener ja valib ta klassist ainsana akadeemilise sõudmise treeninggruppi. Sellest kujuneb spordikaugele neiule tõsine väljakutse. Kuidas kulgevad Mai-Lii..

Laidla, Siiri

MARATONIKASSID

€1.99

€9.97

Maksudeta: €1.83

Lustakas lasteraamat neljast orvust kassipojast, kes õpivad taliolümpia-aastal suusatama. Kuna kassidel tuleb suusatamine üsna hästi välja, otsustavad nad minna metsaolümpiale võistlema. Võistlus läkski korda, kiisud võitsid suusamaratoni ja kogusid kuulsust. Kiisudele oli tubliks abimeheks lumeha..

Laidla, Siiri

ELU NAGU NUKUNURK

€2.94

€13.41

Maksudeta: €2.70

Romaani keskmes on Varju tänava tagasihoidlikus eramus elav eesti pere, kelle üle valitseb matrooni, Murdmatu Mamma tahe ja hool. Ent ootamatult muutub pere nukulik elulaad lausa kardinaalselt ning teose tegelastel tuleb mõnedki arusaamad ümber hinnata, igaühel oma eluga ise hakkama saada, ilma et n..

Laidla, Siiri

KIRJAND VABAL TEEMAL

€2.94

€7.52

Maksudeta: €2.70

Juhuslikult satub kirjanik Artur Käbilinnu kätte kunagise koolitüdruku Susanne kirjandivihik. Leid käivitab sündmused, mille vältel heidame pilgu endiste ja tänaste noorte eneseleidmise okkalisele teele, saame osa omaaegsest õpilasmalevasuvest, elame kaasa esimese armumise magusale valule, tutvume t..

Laidla, Siiri

PARDIKE JA MOONIÕIS

€2.94

€9.97

Maksudeta: €2.70

Romaani tegelasteks on erinevas vanuses inimesed kooliõpilastest pensionärideni, nende rõõmud ja mured on ühtaegu tavalised ja samas nii ainulaadsed – nagu meil kõigil. Värvikaks mustriks põimuvad tegelaste elusaatused pakuvad muhedaid muigeid, kaastunnet ja nukrat äratundmisrõõmu. Toimuva üle peab ..

Laidla, Siiri

REBASESAARE PRINTSESS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

„Rebasesaare printsess” räägib loo väikesest Nööbikust, kelle unenägu saab tõelisuse mõõtmed ja parandab poisi igatsustõvest. Nööbik satub kuldse liblika tuules hingekosutavale Sinikõrva lastemaale, kuhu on kokku tulnud lapsed, kes vajavad tröösti. Onu Ummi juhatusel võetakse üheskoos ette igasugu v..

Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)