Menu
Your Cart

SILD

SILD ILUKIRJANDUS
SILD

See oli üks fantastiline ja võrratu raamat. Läheb kindlasti mu 2021. aasta lugemiselamuste tippu ning tõenäoliselt ka jääb sinna esikohale.

Kirjanik Ene Sepp, romaani "Lumelinnu surm" autor

Kaks 17-aastast, noormees ja neiu, kes teineteist ei tunne, on otsustanud samalt sillalt alla hüpata – ja juhtumisi samal ajal. Aaron ja Tillie ei tunne teineteist, kuid nad mõlemad soovivad oma elu lõpetada. Nad saabuvad George Washingtoni sillale samal ajal, kavatsedes sealt alla hüpata. Aaron on gei, kes võitleb depressiooni ja üksindusega. Tillie ei tea ise ka, mis tal viga on – ta teab vaid seda, et ta pole kunagi piisavalt hea.

Sillal võib minna nelja moodi:

  • Aaron hüppab alla, aga Tillie mitte
  • Tillie hüppab alla, aga Aaron mitte
  • mõlemad hüppavad alla
  • kumbki ei hüppa alla

Romaan pakub väärtusliku sissevaate põletavasse probleemi ja näitab, mis oleks juhtunud, kui vabasurma mineja oleks otsustanud elada veel mõne päeva. Raamatus käsitletakse teismeliste otsuse tagajärgi ning nii noorte endi kui ka nende lähedaste läbielamisi. See terviklik ja elujaatav teos esitab depressioonist realistliku nägemuse, osutab maskidele, mida kanname, ja pakub lootust, et probleemidest on siiski olemas väljapääs.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Ülle Okas
ISBN 9789916122112
16.96€
Maksudeta: 15.56€
  • Tõlkija: Ülle Okas