Menu
Your Cart

Tol ööl, kui ta kadus_e-raamat

Tol ööl, kui ta kadus_e-raamat Psühhopõnevik
E-raamat
Tol ööl, kui ta kadus_e-raamat

Aasta 2017: 19-aastane Tallulah läheb koos elukaaslasega peole, jättes oma aastase poja ema Kimi hoolde. Hilisõhtust saab öö, seejärel varahommik, kuid noored lapsevanemad ei naase.

Järgmisel hommikul helistab Kim Tallulah’ sõpradele, kes räägivad, et paari nähti viimati lähedal metsas asuvasse Dark Place’i nimelisse häärberisse peole suundumas. Seejärel oleksid nad nagu õhku haihtunud…

Aasta 2018: Sophie jalutab metsas internaatkooli lähedal, kus tema kallim on alustanud karjääri koolijuhina, ja märkab aia külge kinnitatud pappsilti tekstiga: „Kaeva siit“. Kas see on vihje kadunud noorpaariga juhtunule? Missugust saladust varjab maapõu?

New York Timesi menukite autori Lisa Jewelli uue psühholoogilise põnevusromaani keskmes on lahendamata juhtum, mahajäetud mõis, perekondlikud tragöödiad ja tumedad saladused. 

Ruth Ware, New York Timesi üks enimmüüdud autoreid on iseloomustanud Lisa Jewelli uut romaani sõnadega „rikkalik, tume ja intrigeerivalt üles ehitatud“. Igal juhul on tegu teosega, mis hoiab pinget ja põnevust kuni viimase leheküljeni.

Raamatu andmed
ISBN 9789916124512
14.99€
Maksudeta: 13.75€
  • Tõlkija: Nele Mikk