Menu
Your Cart

UUTE ALGUSTE KOMMIPOOD

UUTE ALGUSTE KOMMIPOOD

Uuesti alustamine pole kunagi nii magusalt maitsenud!

29-aastasel londonlannal Holly Berryl on pealtnäha kõik hästi – stabiilne töökoht, pikaajaline poiss-sõber Ben ja piisavalt raha, et teha sissemaks väikese kena maja ostuks, kus nad kavatsevad Beniga koos tulevikku veeta ja lapsi kasvatada. See kõik puruneb kildudeks päeval, mil Holly leiab töölt varem koju tulles oma elukaaslase koos teise naisega voodist. Vihane Holly pakib ülepeakaela oma asjad ja põgeneb Bourtoni külla oma lapsepõlvemaile idüllilises Cotswoldsis.

Kui Holly saab teada, et küla väike kommipood Magus Amps, kus ta teismelisena töötas, on kehvas seisus ja minemas kinnisvaraarendajate kätte, teeb ta impulsiivse otsuse pood ära osta. Kui raske saab ühe poe pidamine ikka olla?

Lepingu sõlmimiseks on vaja panga hüpoteeki ja seda oodates maadleb Holly igapäevaprobleemide, äparduste, loodusõnnetuste ja hinnalist kinnisvara himustavate arendajate sabotaažiga. Kas tal õnnestub romantiline külapood päästa või suletakse see lõplikult?

Uute alguste kommipood“ on soe ja humoorikas lugu ühe noore naise eneseleidmisest läbi raskuste, uskumatu alatuse, kauni sõpruse ja tärkava armastuse, mis on kantud veendumusest, et kõige tähtsama eest siin elus tasub võidelda.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 276
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Margit Rebane-Pent
ISBN 9789916124222
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Margit Rebane-Pent