Menu
Your Cart

VABADUSHINGUS

VABADUSHINGUS
-77 %
VABADUSHINGUS

Autobiograafiliste sugemetega „Vabadushingus“ käsitleb Eesti taasiseseisvumise algusaega, kui nõukogude võim nõrgenes ja eestlaste vabaduspüüe hakkas tugevnema. Raamat algab tähendusrikka korvpallimatšiga Tallinna Kalevi ja Leningradi Spartaki vahel, kus Kalev alistab oma kuulsa vastase ja võidab NSV Liidu meistritiitli, süstides selle võiduga rahvasse optimismi ja enesekindlust oma vabaduspüüdlustes.

Teose minategelane Madis on lõpetanud ülikooli pedagoogi diplomiga, kuid ei saa oma esimesel töökohal erikoolis kasvatajana hakkama ja läheb tööle tuletõrjesse. Seejärel Koplis sõjatehases töötades tunnetab Madis seal valitsevat venemeelsust ja näeb lähedalt interrinde salasepitsusi Eesti riigi vastu. Sellele reageerivad otsustavalt tehases töötavad eestlased, kasutades intrite tegevuse nurjamiseks üsnagi drastilisi võtteid.

Raamatus kohtume Madise sõprade ja töökaaslastega, kellel kõigil on jutustada oma lugu. Huvitavad, kohati dramaatilised ja uskumatud sündmused lisavad teosele värvi ja meenutavad tänasele lugejale tollaseid ärevaid aegu.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2018
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 256
Mõõdud 140x210
Toimetaja(d) Milvi Teesalu
ISBN 978-9949-622-91-7
2.94€
12.70€
Maksudeta: 2.70€