Mosley, Walter

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Mosley, Walter

KUUS EASY LUGU. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Walter Mosley on oma kodumaal Ameerikas hinnatud krimikirjanik. Tema loodud tegelaskuju eradetektiiv Easy Rawlins pakub paljudele samastumisvõimalusi. Ta on alalhoidlik, edasipüüdlik ja nutikas, osutab teeneid ja kogub tänuvõlglasi, aitab omasid ja eksitab võmme. Easy elust ligi kahe aastakümne jook..

Mosley, Walter

PUNANE SURM. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 4.47   Majaomanikku ja eradetektiivi Easy Rawlinsit kahtlustatakse maksupettuses. Lisaks maksuametile on too nutikas sell jäänud silma ka Föderaalsele Juurdlusbüroole. FBI lubab tema suhtes teise silma kinni pigistada, kui Rawlins on nõus organisatsiooniga koostööd tegema. Kuid..

Mosley, Walter

SAATAN SINISES SEELIKUS

€2.94

€6.10

Maksudeta: €2.70

Los Angeles elab raskeid aegu. Euroopa sõjatandrilt naasnud Easy Rawlins vallandatakse lennukitehasest, kuna ta keeldub kummardamast oma valget ülemust. Kodust ilmajäämise ohus võtab ta vastu oma baaripidajast sõbra vahendatud tööotsa. Valge härrasmehe DeWitt Albrighti – kelle heleda fassaadi varjus..

Mosley, Walter

VALGE LIBLIKAS

€4.99

€6.87

Maksudeta: €4.58

Ameerika krimikirjanik Walter Mosley (s 1952) lugu oma sünnilinnas Los Angeleses tegutsevast söakast, kuid võimude juures halvas kirjas olevast eradetektiivist Easy Rawlinsist, kellel õnnestub alati üht-teist enda teada ja taskusse jätta (loe Easy Rawlinsi detektiivitööst ka varem ilmunud raamatutes..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)