Menu
Your Cart

Mõrv Keyhaveni lossis

Mõrv Keyhaveni lossis

Ajaloolise kriminaalromaani tegevus toimub Inglismaal New Foresti piirkonnas 1905. aastal. Isepäise Ameerika pärijanna Stella Kendricku ja vikont Lyndy Lyndhursti pulmadeni on kõigest paar päeva, kui taas koputab nende uksele vikatimees. 

Taevasse kogunevad mustad pilved, kui päevareisil Southamptonisse trambitakse üks tundmatu mees hobuste kapjade all surnuks. Enne kui selgub vastus, miks oli ohvri kuuetaskus artikkel Morrington Hallis eesootavate pidustuste kohta või miks ta ähvardas kedagi sealsetest majalistest ära tappa, leiab aset järgmine tragöödia. See surm pöörab Stella elu pahupidi ja heidab varju ühele Lyndy pereliikmetest.

Silmitsi leina, pulmade edasilükkamise ja ebamääraste ähvardustega, tegutsevad Stella ja Lyndy ülima kiiruga, et kuritegude vahel seoseid leida ja koorekihti kuuluvate pulmakülaliste seast süüdlane üles leida. Kui pruutpaar aga skandaalsed saladused päevavalgele tirib, tundub kurjategija tabamine – ja seejuures eluga pääsemine – sama võimatu kui klassivahede kaotamine.

Kolmas raamat Clara McKenna ajalooliste kriminaalromaanide sarjast „Stella ja Lyndy mõistatused“.

Esimene osa – „Mõrv Morrington Hallis“ – ilmus eesti keeles 2021 ja teine osa „Mõrv Blackwater Bendis“ 2022.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 270
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916126882
  • Loe katkendit

    :
19.99€
Maksudeta: 18.34€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Nele Mikk