Menu
Your Cart

ENNE KUI SA UINUD

ENNE KUI SA UINUD ILUKIRJANDUS
-50 %
ENNE KUI SA UINUD

"Enne kui sa uinud" on noore Katrin Blomi jutustus endast ja oma suurest tähelepanuväärsest perekonnast. Karini maailmas sulavad fantaasia ja tõelisus peaaegu märkamatult ühte. Ta jutustab, segab, mängib ja võrgutab - samal ajal kui teda ümbritsevad inimesed liiguvad lakkamatult üksinduse poole. 

"Enne kui sa uinud" on romaan, mis terve rea erakordsete lugude, burlesksete vahejuhtumite ja vaikse tõsiduse kaudu hõlmab nii kolmekümnendate aastate New Yorki kui ka üheksakümnendate aastate Oslot. See on kujunemisromaan ja ühtlasi perekonnaportree läbi sajandi. Kuid esmajoones räägib see romaan püüdest leida armastus, räägib abielust, truudusetusest, perekonnasidemetest, tühisusest ja lootusest. 
"Enne kui sa uinud" on leidlik, spirituaalne ja sädelvalt humoristlik romaan, värvikas jutustus noorest naisest, kes tasapisi õpib tõtt rääkima. 
Autor, kes on Liv Ullmanni ja Ingmar Bergmani tütar, kirjutab lähedaste inimeste omavahelisest suhtest, armastuse tundehelladest hetkedest, eneseotsimisest ja -leidmisest, aga ka armastuse konarlikust teest ja inimeste hirmust üksinduse ees. 
Raamat on tõlgitud 30 keelde ja saanud väga hea vastuvõtu osaliseks. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2002
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 272
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Elvi Lumet
ISBN 9985-65-351-3
4.99€
9.97€
Maksudeta: 4.58€
  • Tõlkija: Elvi Lumet