Menu
Your Cart

Sügavmustad sügislained_e-raamat

Sügavmustad sügislained_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Sügavmustad sügislained_e-raamat

Cilla kirjutab ühele podcast’ile lugusid lahendamata kuritegudest, nagu näiteks lapseootel Laila Dammi jäljetu kadumine 30 aastat tagasi.

Oluline tegevuspaik, Stockholmi saarestikus asuv Bullholmeni saar on meile tuttav juba sarja esimesest raamatust „Veripunased suveunenäod“. Cillal on saarel suvemaja ning heaks naabriks särtsakas Rosie, pensionil politseiuurija, kes võiks vanuse poolest olla talle emaks. Boonusena on Rosiel ka väga sümpaatne ja Cilla meelest paljutõotav poeg. Need tegelased toovad krimiraamatusse ka mahedamaid ja humoorikamaid noote.

Sõbrannad lähevad nädalalõppu veetma saarel avatud spaasse ning satuvad uhkesse pulma. Peagi leitakse vanni uppunult üks pulmakülalistest ‒ pruudi psühhoterapeut. Et politsei peab juhtumit vaid lihtsaks õnnetuseks, asuvad uudishimulikud naised asja omal käel uurima. Ning teevad üllatavaid ja kaugele ulatuvaid avastusi ...


Rootsi kirjanik Christoffer Holst (* 1990) jätkab oma saarestikumõrvade seeriat, millel peategelaseks krimireporter Cilla Storm.

Raamatu andmed
ISBN 9789916703052
14.99€
Maksudeta: 13.75€
  • Tõlkija: Mari Tuulik