Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

KOLONELILE EI KIRJUTA KEEGI

KOLONELILE EI KIRJUTA KEEGI ILUKIRJANDUS
-37 %
KOLONELILE EI KIRJUTA KEEGI

Reeded on teistsugused – igal teisel päeval nädalas peavad kolonel ja tema haigevõitu naine pidevat võitlust vaesuse ja üksluisuse vastu, kaapides kokku oma sääste toidu ja ravimite tarbeks, mis hoiavad neid elus. Aga reedeti tuleb postiljon ja see saadab põgusa lootuselaine läbi koloneli vananeva südame.

Viisteist aastat on ta jälginud postipaadi saabumist sadamasse, lootes, et talle ulatatakse ümbrik sõjaveteranipensioniga, mida talle lubati aastate eest. Kuni ta ootab oma raha, on tema lootus seotud võitluskuke ja eelseisva kukevõitluse hooajaga. Aga seni tuleb lindu – nagu ka koloneli ja tema abikaasat – kuidagi elus hoida ...

Sellest väikese inimese loost, kes ihuüksi seisab oma väärikuse eest, saab maailmas valitseva üksinduse, omavoli ja absurdi ületamise lugu.

Usun, et see on kahtlemata minu parim raamat. Enamgi veel, ja ilma naljata, pidin kirjutama „Sada aastat üksildust“ selleks, et loetaks romaani „Kolonelile ei kirjuta keegi“.

Gabriel García Márquez 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2016
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 112
Mõõdud 130x210
Tõlkija(d) Maria Kall
ISBN 978-9949-596-02-7
6.98€
11.10€
Maksudeta: 6.40€
  • Tõlkija: Maria Kall