Menu
Your Cart

Krutsifiksimõrvad

Krutsifiksimõrvad

Kui mahajäetud majakesest Los Angelesi riigimetsas leitakse noore naise surnukeha, avastab mõrvauurija Robert Hunter end kohutavast korduvast luupainajast.

Kahe paralleelse puidust tala külge riputatud alasti ohvrit on enne surma sadistlikul moel piinatud. Tema näonahk on maha nülitud – seda on tehtud siis, kui naine veel elus oli. Kaelal kuklapoolel on kummaline topeltrist – krutsifiksimõrvarina tuntud psühhopaadi signatuur.

Ent see on võimatu, sest krutsifiksimõrvar tabati ja hukati kaks aastat tagasi. Kas tegemist on kopeerijaga? Või on mõeldamatu siiski tõsi?

Kas tõeline mõrtsukas on ikka vabaduses, valmis taas alustama jõhkraid vägivaldseid tapatöid, valides ohvreid pealtnäha suvaliselt ja õrritades Robert Hunterit tabamatuks jäämisega?

Chris Carter on üks Suurbritannia menukamaid kirjanikke. Carter töötas enne Los Angelesi kolimist aastaid kriminaalpsühholoogina ning vahetas seal ülikonna ja portfelli rebitud teksade, peapaelte ja elektrikitarri vastu. Nüüd elab ta Londonis ja on täiskohaga kirjanik.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 366
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Ülle Jälle
ISBN 9789916703427
Kirjastus Krimiraamat
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Ülle Jälle