Sildid: Briti krimi, kriminaalromaan, 2021

MUSTMAJA

€18.97
  • Käibemaksuta: €17.40
  • Autor May, Peter
  • Tõlkija: Jüri Kolk
  • Saadavus: Laos
Lewise saar on kaugeim, karmi ja kauni loodusega paik Šotimaal, kus elu on pidev võitlus loodusjõududega ja inimeste jumalakartus jätab varju kõik muu.Kui saarel leiab aset jõhker tapatöö, mis sarnaneb Edinburghis aset leidnud tapmistega, saadetakse politseiuurija Fin põhja asja uurima. Kuna mehe la..

Lewise saar on kaugeim, karmi ja kauni loodusega paik Šotimaal, kus elu on pidev võitlus loodusjõududega ja inimeste jumalakartus jätab varju kõik muu.

Kui saarel leiab aset jõhker tapatöö, mis sarnaneb Edinburghis aset leidnud tapmistega, saadetakse politseiuurija Fin põhja asja uurima. Kuna mehe lapsepõlv möödus Lewise saarel, on see tema jaoks tagasipöördumine minevikku.

Saare mehed suunduvad igal aastal suulajahile, järgides nii esiisade tava, mis pole enam ellujäämiseks vajalik, kuid millest keegi nüüdisaegseid moraalinorme trotsides loobuda ei taha.

Fini jaoks tähendab see aastate eest aset leidnud ja nüüd uut ohvrit nõutama tulnud tragöödia kordumist.

Mõrvamüsteerium, mida on raske käest panna; see keskendub pimedusele inimhingedes ja näitab, kui raske on mineviku eest pageda.

Peter May (20.12.1951) on nii Euroopas kui Ameerikas kirjandusauhindu võitnud Šoti telestsenarist, romaani- ja krimikirjanik. May raamatuid on ainuüksi Ühendkuningriigis müüdud üle kahe miljoni. Populaarne kirjanik on oma krimiraamatute eest võitnud rohkesti erinevaid auhindu. „Linnuküttide saar“ on Lewise triloogia esimene raamat; see ilmus 2009. aastal ja seda on tänaseks tõlgitud paljudesse erinevatesse keeltesse.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2021
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 354
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Jüri Kolk
ISBN 9789916122624

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha