Menu
Your Cart

Kasuta koodi Uusaasta24 ja saa 10% täiendavat soodustust, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 49 eurot!

NORA KALDUB STSENAARIUMIST KÕRVALE

NORA KALDUB STSENAARIUMIST KÕRVALE

Kes veel peaks armastuse valemit paremini teadma kui mitte Nora Hamilton? Romantikakanali stsenaristina on see ju tema töö. Kui Nora tööpõlgurist abikaasa tema ja lapsed maha jätab, teeb hakkaja naine abielu purunemise rahaks, kirjutades sellest oma elu parima stsenaariumi. Tema suureks üllatuseks peetakse seda kinofilmi vääriliseks ja filmivõtted hakkavad toimuma tema enda kodumajas. Nora kärss-kärnas-maa-külmunud abikaasa rolli saabub täitma kunagine maailma seksikaim mees Leo Vance ja see pöörab Nora elu pea peale.

Pärast filmivõtete lõppemist ja võttegrupi lahkumist leiab Nora oma terrassilt Leo koos pooliku tekiilapudeliga ja ettepanekuga. Mees on valmis maksma suure summa, et ainult saaks veel nädalaks sinna jääda. Lisaraha oleks Norale juba iseenesest teretulnud puhver, kuid asjaga nõustuma paneb teda mehe silmis peegelduv vajadus. Seitse päeva võib olla nii silmapilk kui ka igavik, kõik sõltub vaatenurgast. Selle jooksul jõuab armuda. Selle jooksul jõuab murda südame.

„Nora kaldub stsenaariumist kõrvale“ on soe, vaimukas ja elutarkusi täis armastuslugu, kus töö, pereelu ja aastatega kogunenud emotsionaalne pagas teevad suhted keeruliseks.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 222
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916124567
  • Loe katkendit

    :
18.99€
Maksudeta: 17.42€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Alliki Lukk
Sildid: Ajaviiteromaan , 2022