Menu
Your Cart

Melissa Craigi müsteeriumid

Krimikirjanik Melissa Craig tüdib elust Londonist ja otsustab kolida Cotswoldi, maalilisse Viirpuuvillasse. Naise uue kodu lähedal asuva vana karjaseonniga seotud legend annab inspiratsiooni uue krimiromaani kirjutamiseks ja kõik näib olevat imeline.

Aga siis hakkab tunduma, et naise välja mõeldud stsenaarium ei taha raamatulehtedel püsida ja hakkab oma elu elama. Külakese vaikse ja vagura fassaadi taga on esindatud kõik surmapatud ja inimlikud pahed. Otse loomulikult ei soovi kurikaelad, et nende mustad teod päevavalgele tuleksid ja peagi on naine tõsises ohus …

Melissa Craigi müsteeriumid on mõeldud kõigile Agatha Christie, „Midsomeri mõrvade“ ja Jessica Fletcheri fännidele.

Melissa Craigi lugusid on eesti keeles seni ilmunud kolm, järgmisel aastal toome lugejateni veel kaks haaravat romaani.

Betty Rowlandsi romaane saab lugeda ka e-raamatuna, soodsaima hinnaga leiab nad siit: Melissa Craigi e-raamatud

Nüüd on Melissa Craigi lugusid võimalik ka kuulata Katrin Karisma mahedas ja stiilitundlikus esituses.

Kuula Cotswoldi krimiromaane Digiread veebilehelt: Melissa Craigi audioraamatud

Mõrv LARKFIELD Barnis_e-raamat
E-raamat
Säravad hommikud ja reipad jalutuskäigud – Cotswoldis on saabunud kevad. Kuid Ülem-Benbury õhkkond on pärast sealset kokkuhoidvat kogukonda vapustanud mõrvade seeriat läbinisti talvine.Melissa Craig on maale kolimise järel külaellu sisse elanud. Ja kui siis üks küla eakatest asukatest ei jõua peole,..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Mõrv puuviljaaias_e-raamat
E-raamat
Keset puuviljaaeda seisab kena majake ja musträstad tervitavad igal hommikul oma lauluga roosapõsiseid vilju kandvatelt okstelt koitu … kuid puude all lamajat ei suuda linnulaul surmaunest äratada.Melissa Craig maadleb parasjagu uue romaaniga, kui saabub just see, mida ta vajab – kutse lähedal asuva..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Maalilise Cotswoldi küla lähedalt leitakse surnukeha – kuid kes võib küll olla mõrvar?Mõrv on viimane asi, mis Melissa Craigi meeltes mõlgub, kui üks ta naabritest läbi astub, et häälekalt kurta mingite väiksemate kohalike varguste pärast. Ta on selleks liiga ametis oma järgmisele raamatule mõtlemis..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Säravad hommikud ja reipad jalutuskäigud – Cotswoldis on saabunud kevad. Kuid Ülem-Benbury õhkkond on pärast sealset kokkuhoidvat kogukonda vapustanud mõrvade seeriat läbinisti talvine.Melissa Craig on maale kolimise järel külaellu sisse elanud. Ja kui siis üks küla eakatest asukatest ei jõua peole,..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Keset puuviljaaeda seisab kena majake ja musträstad tervitavad igal hommikul oma lauluga roosapõsiseid vilju kandvatelt okstelt koitu … kuid puude all lamajat ei suuda linnulaul surmaunest äratada. Melissa Craig maadleb parasjagu uue romaaniga, kui saabub just see, mida ta vajab – kutse lähedal a..
17.96€
Maksudeta:16.48€
Melissa Craig naudib oma jõule Cotswoldis, käib lumega kaetud väljadel reipaid jalutuskäike tegemas ja tunneb rõõmu talvise päikese paitusest. Ja tema ainsad plaanid on seotud jõulukinkide ostmisega Kuid pärast kohaliku kirjaniku Leonora Jewelli ootamatut surma palutakse Melissal Leonora viiman..
17.96€
Maksudeta:16.48€
MÕRV MÕISAHOTELLIS
-12 %
Kauni maahotelli laval on kõik valmis kohaliku näitetrupi etteasteks ja Melissa Craig peab ühe trupiliikme salapärase tapmise järel taas detektiivirolli asuma … Melissa rõõmustab, kui tal palutakse tema kohalikus Cotswoldi lemmikhotellis etenduva näidendi lavaletoomisel abiks olla. See pakub talle..
14.89€ 16.96€
Maksudeta:13.66€
Prantsuse juustud, peened veinid ja ... salapärane mõrvajuhtum? Mõnus pärastlõunane jalutuskäik muutub õudusunenäoks, kui Prantsuse mägedesse meeldivalt aega veetma kogunenud kunstnike seltskonna üks liige märkab kaljujalamil mehe surnukeha. Nende seas on ka binokliga varustatud Melissa Craig..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Viirpuu villa on nüüd enam kui aasta Melissa Craigi kodu olnud ja naine maaeluga harjunud. Ta satub oma naabri Irise kutsel Londoni kunstikolledži auhinnatseremooniale, kus üks auhinnasaajatest, noor maalikunstnik, talle auhinna toonud maali, kauni noore naise portree, publiku silme all noaga puruks..
15.97€ 16.96€
Maksudeta:14.65€
Saage tuttavaks, see on Melissa: kassiarmastaja, hell ema, krimikirjanik … julge ja vapper detektiiv? Melissa Craig on oma uuest elust vanas päevinäinud majakeses tohutus vaimustuses, kavatsedes veeta oma päevi roose kärpides ja naabri punase Binkie-nimelise kassiga tutvust sobitades. Ta soovib ..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)