Sildid: Kaasaegne tõlkekirjandus, kahe suguvõsa lugu, Nüüdisromaan, 2013

VIRSIKUPUU SALADUS

€4.99

€16.79

  • Käibemaksuta: €4.58
Põhja-Carolina osariigi Walls of Wateri linnakeses valmistutakse kunagise uhke häärberi taasavamiseks. Paxton Osgood, kelle perekond on häärberi taastamise enda peale võtnud, pöördub oma klassiõe Willa Jacksoni poole, et ühiselt mõelda, mil moel galaõhtut sisustada, aga too ei taha asjast midagi kuu..

Põhja-Carolina osariigi Walls of Wateri linnakeses valmistutakse kunagise uhke häärberi taasavamiseks. Paxton Osgood, kelle perekond on häärberi taastamise enda peale võtnud, pöördub oma klassiõe Willa Jacksoni poole, et ühiselt mõelda, mil moel galaõhtut sisustada, aga too ei taha asjast midagi kuulda. Pidulik sündmus läheneb, jäänud on veel vaid häärberi kõrval kasvava viljatu virsikupuu asendamine iidse tammega, ent üles kaevatud puu juurte alt aga tuleb päevavalgele õõvastav leid ja ühe saladuse pitserid hakkavad rebenema.

See on raamat kahest suguvõsast ja üle põlvkondade ulatuvast sõprusest, mille on sõlminud vanaemad ja mille imelisi vilju saavad maitsta lapselapsed, kaks nii erinevat noort naist, nagu seda on Paxton ja Willa.

"Virsikupuu saladust“ peetakse Ameerika kirjanduses Lõuna maagilist realismi esindavaks teoseks. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2013
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 208
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Eva Velsker
ISBN 978-9985-65-975-5

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha