Menu
Your Cart

VAIK

VAIK KRIMI
-54 %
VAIK

Haarderite perekond elab rahumeelset elu väikesel saarel ja armastusest ses peres puudu ei ole. Aga mis saab siis, kui leebet meest tabab üks kaotus teise järel ja viimaks mõtegi kaotusest talumatuks muutub?

Võibolla põgeneb ta kõige eest. Võibolla otsustab ta tappa omaenda ema. Surnuks kuulutada oma laps. Lasta hääbuda oma naisel. Võibolla vajub ta asjadesse, millest loobuda ei suuda. Võibolla.

Ja kuidas kasvab armastatud laps pahupidi maailmas, kus hea on halb ja õige on vale, kus pimedus on valgus ja surnud on elavad? Laps, kes ei tohi võõrastega rääkida. Ja kes ei kahtlegi, et isa hoiab teda vanas konteineris peidus puhtast armastusest.

„Vaik” on kaunis lugu õrnusest, armastusest ja ustavusest. Ning see on kohutav lugu kaotushirmust, kinnihoidmisest, kokkuvarisemisest, paranoiast ja tahtmatust julmusest.

Ane Riel (s 1971) debüteeris romaanikirjanikuna raamatuga „Liseleje lihunik” (2013). „Vaik” valiti 2016. aastal Taani parimaks põnevusromaaniks ja samal aastal võitis teos Põhjamaade kriminaalkirjanduse auhinna Klaasist Võti.

Mida lugejad on sellest raamatust arvanud:

Lugemissoovitus: Aga ennekõike oli see väga hea ja väga hirmutav raamat.

RAAMATUBLOGI: Karm, jõhker ja kurb lugu. Ent põrgulikult tänapäevane. Loe edasi

Ennekõike oli see väga hea ja väga hirmutav raamat. Loe edasi

Soovitan lugeda neil, kellele meeldivad omamoodi “kiiksuga” romaanid. Loe edasi


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2017
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 240
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Eva Velsker
ISBN 978-9949-622-28-3
6.87€
14.89€
Maksudeta: 6.30€
  • Tõlkija: Eva Velsker