Menu
Your Cart

2024

2024
Varandust, mille vanakraamikaupmees Ingolf Holgersen on pika elu jooksul kogunud, kadestavad paljud. Paljude arvates on too vana mees külm ja ülbe. Kuid nad ei tea, et tal on diagnoositud paranoiline skisofreenia ja et vahel usub ta, et kõik teda jälitavad.Kui Holgersen oma pojale Catole helistab ja..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Gotlandi Mullvaldsi külas tärkab kevad ja pensionär Anki Karlsson naudib hobuseomaniku elu. Ta otsustab minna pikale ratsatuurile ja hea sõber Tryggve soovitab talle ööbimiskohaks Smissarve pastoraati.Tryggve ise tahab välismaale puhkusele sõita ja kohvrit otsides leiab ta midagi, mis meenutab tema ..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Autor: Foley, Lucy
Saladused. Valed. Mõrv. Pidu algab …On Mõisa-nimelise hotelli avamisõhtu ja peo korraldamisel ei ole millegagi kokku hoitud. Basseinivesi sillerdab, Rannamajadesse ja Metsaonnidesse on külaliste tarbeks sätitud kotikesed tervendavate kristallidega, klaasidesse kallatakse heldel käel Mõisamuula kokte..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Uurija Markhami kolmas juhtum.Uurija Gilbert Markham peab lahendama oma karjääri kõige painavama juhtumi.Õde Felicity ei naase pärast palvetamist oma tuppa. Nunn leitakse kägistatuna pihitoolist. Ta on alles esimene St. Cecilia kloostri usklikest, keda ootab õudne lõpp. Mõrvar ei peatu enne, kui jum..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Autor: Srankk, Ita
Ita Sranki esikromaan „Pettus ja vale“ on lugu kahest noorest naisest, Martast ja Laurast, kelle teed ühel hetkel põimuvad, et siis ootamatult katkeda. Kuid side jääb. Side, mida saadab pettuste ahel nii teadustöös kui isiklikes suhetes. Nii kujuneb mõlema naise elu eriilmeliste valede võrgustikus, ..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Üllatavate süžeepööretega psühholoogiline põnevik Freida McFaddenilt, New York Timesi ja USA Today menuraamatu „Koduabiline“ autorilt.Casehami gümnaasiumis on miski mäda. Möödunud aastal vapustas kooli skandaal: õpetajat süüdistati sündsusetus suhtes õpilasega.Nüüd on Addie paaria ning soovib vaid, ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Autor: Smith, Alex
Peainspektor Robert Ketti perekond on taas koos, kuid ta ise on murtud mees. Teenistusest ajutiselt kõrvaldatud, viib ta oma naise ja tütred Londonist Norfolki rannikule puhkusele. Selle asemel et leida rahu, mida ta hädasti vajab, leiab Kett eest murest murtud kohaliku kogukonna. Neli teismelist on..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Autor: McNamara, Ali
Pärast seda, kui Amelia abikaasa ta hülgas, on naine näinud tõelisi näguripäevi. Nüüd elab ta sotsiaalkorteris, kasvatab 10-aastast poega üksi ja püüab ots otsaga kokku tulla. Amelia saab elu suurima üllatuse, kui selgub, et ta on pärinud Chesterfordide suguvõsa lossi ja tema poeg krahvitiitli. Müük..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Jenny vaatas säravvalget laeva ja tundis end naeratavat. Ta oli paratamatult sellesse laeva armumas. See tõi sundimatult mõtetesse ammu unustusehõlma vajunud aegade elegantsi ja stiili. Nii glamuurset ja erilist tööotsa ei tulnud tal ette just sageli.Ühel suvisel nädalalõpul võtab kurvikas ja nutika..
19.97€
Maksudeta:18.32€
„Vastaskalda kutse“ jälgib Jaakkola perekonda, kellel on juba kahe põlvkonna vältel üle lahe asuva Eestiga tugevad sidemed, Viru hotelli ehitamisest kuni Eesti taasiseseisvumiseni.Kui Nõukogude Liit kokku variseb, algab Soomes lama – majandussurutis, mis kiirendab transpordiettevõtja Antti Jaakkola ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Kaks Cherringhami kohalikku meest, kes käivad põllul metallidetektoriga ringi, leiavad sealt imelise aarde – Rooma-aegse hõbedast liua, mis väärt miljoneid. Nad peavad jagama leiutasu nii taluniku kui maaomaniku, võimuka leedi Reptoniga, kuid rahast jätkub kõigile piisavalt. Sel õhtul, kui külapubid..
12.99€
Maksudeta:11.92€
Autor: Koger, Helga
Heegeldamine on väga vana kunst, heegeldada võib kõike alates riietusesemetest ja kodutekstiilidest ehete ja mänguasjadeni. See raamat on mõeldud neile, kellel heegeldamise algtõed juba selged. Õpetusi leiab aga siitki, näiteks seni vähem tuntud vaba- ja mosaiikheegelduse omi. Kes vabaheegelduse võt..
28.99€
Maksudeta:26.60€
Tooted 1 kuni 12, kokku 60 tootest (5 lehekülge)
2024, ILMUMISAASTA