Menu
Your Cart

Mõrv Langley metsas

Mõrv Langley metsas

Maalilise Cotswoldi küla lähedalt leitakse surnukeha – kuid kes võib küll olla mõrvar?

Mõrv on viimane asi, mis Melissa Craigi meeltes mõlgub, kui üks ta naabritest läbi astub, et häälekalt kurta mingite väiksemate kohalike varguste pärast. Ta on selleks liiga ametis oma järgmisele raamatule mõtlemisega … Pealegi ei ole ta enda elus just kõige lihtsam aeg.

Aga õhtusest lehest vaatab vastu jahmatav pealkiri. Lähedasest metsasalust on leitud noore naise laip ja paistab sedamoodi, et just seal kandis toimunud vargus pakub olulist juhtlõnga. Korraga räägib kogu küla mõrvast, kuid mitte ükski Melissa naabritest ei kiirusta naise isikut tuvastama.

Melissa, kes on veendunud, et politsei läheneb asjale valest otsast, ei suuda vastu panna kiusatusele ise väheke nuhkida. Kui ta leiab foto, millel on surnud tüdruk, taipab naine, et see ongi otsitud juhtlõng – kui ta vaid suudaks välja selgitada, kes selle foto tegi.

Melissa kiirustab koos ajakirjanik Bruce Ingramiga asja uurima. Aga äkki tormab ta otse üles seatud lõksu? Kas ta suudab tõe välja selgitada enne, kui on ise surmaohtu sattunud?Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 246
ISBN 9789916126844
  • Loe katkendit

    :
19.97€
Maksudeta: 18.32€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Piret Lemetti