KLASSIKALINE KRIMI

Tooted 1 kuni 12, kokku 35 tootest (3 lehekülge)

Leblanc, Maurice

HÄRRASVARAS ARSÈNE LUPIN

€14.99

Käibemaksuta: €13.75

Prantsuse kirjaniku Maurice Leblanci (1864–1941) kriminaalromaanide kangelane, härrasmees ja meistervaras Arsène Lupin on prantsuskeelsetes maades sama populaarne kui Sherlock Holmes või Hercule Poirot inglise kultuuriruumis. Lupin on üks neid romaanikangelasi, keda rahvas on alati armastanud, sest ..

Leblanc, Maurice

KOLMEKÜMNE SARGA SAAR

€4.99

€15.33

Käibemaksuta: €4.58

Kuulsa prantsuse detektiivkirjaniku Maurice Leblanc’i (1864-1941) romaani tegevus toimub väikesel saarel Bretagne’i ranniku lähedal, kus toimuvad kummalised sündmused: peaaegu kõik saare elanikud hukkuvad salapärasel ja arusaamatul viisil. Lugeja ei jõua veel ootamatusest toibuda, kui autori ammenda..

Leblanc, Maurice

MÜRSUKILD

€4.99

€15.70

Käibemaksuta: €4.58

Prantsuse kirjanik Maurice Leblanc (1864 - 1941), kelle loodud tegelaskuju Arsenè Lupin on prantsuse kultuuriruumis sama tuntud kui Sherlock Holmes inglastel, kirjutas romaani "Mürsukild " kohe pärast I maailmasõja puhkemist ja esmakordselt ilmus see 1915. aasta alguses ajakirjas järjejutuna.Romaan ..

Leblanc, Maurice

SALAPÄRANE MAJA

€4.99

€9.97

Käibemaksuta: €4.58

Prantsuse kirjaniku Maurice Leblanci (1864 – 1941) kriminaalromaanide kangelane, härrasmees ja meistervaras Arsène Lupin on prantsuskeelsetes maades sama populaarne kui Sherlock Holmes inglise kultuuriruumis. Lisaks Leblanci kirjutatud paarikümnele teosele on Arsène Lupinist loodud arvukalt jäljendu..

Klugman, Norbert ja Mathews Peter

AJUTISELT SURNUD

€1.00

€6.21

Käibemaksuta: €0.92

Ühel maikuupäeval juhtub šarmantse kolmekümne kaheksa aastase Hamburgi naisadvokaadi Luise Rubato elus korraga kolm sündmust - ta kohtub oma noorusarmastuse, näitleja Scubertiga, ta tutvub suurärimehe Enrique Delacortaga ja ta saab kaitsealuseks kurdi rahvusest poisi, arvatava narkodiileri Volcani. ..

Noll, Ingrid

APTEEKER. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Hella Moormann lamab Heidelbergi naistekliinikus, voodinaabriks Rosemarie Hirte. Ajaviiteks usaldab Hella palatikaaslasele kõige seikluslikumad saladused. Ametilt apteeker, kannatab ta oma päästja- ja emainstinkti all, mille tõttu on ikka ja jälle sattunud valede meeste otsa ja ootamatutesse olukord..

Highsmith, Patricia

HÄDAVARES

€4.99

€13.08

Käibemaksuta: €4.58

Walter Stackhouse’i, truud ja toetavat abikaasat, kahtlustatakse oma neurootilise naise Clara surmamises, sest üks teine sarnane mõrv on just hiljaaegu toimunud. Et mees on tõesti fantaseerinud oma naise surmast ja et mitu vale tegu on rikkunud tema karjääri ja maine, siis on kahtlustusteks põhjust...

Mäki, Reijo

HARD LUCK CAFE. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Tuleviku läänemaailma vapustab rahaahne Al-Mahdi sepitsetud pantvangidraama Vahemere luksuskuurordis. Röövitud noort ja rikast pärijannat ning tema sõbratari lähevad vabastama oma ala tipud, kellest üks, Casual Friday, laseb end heita kõledasse keldritürmi satikatest söödud näitsikutele seltsik..

Alvtegen, Karin

KADUNUD HING. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 4.54   Sibylla Forsenströmi pole olemas. Juba viisteist aastat pole teda olemas tema vanemate ega kaasinimeste jaoks. Rikkas kodus kasvanud kolmekümne kahe aastane Sibylla elab Stockoholmi kodutute hulgas, kogu varanatuke seljakotis. Tema aeg ja jõuvarud kuluvad toidupoolise ja ö..

Nesser, Håkan

KARAMBOOL. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Purjus taksojuht sõidab surnuks noore poisi. Vihma ja pimeduse katte all põgeneb ta sündmuskohalt. Kuid õnnetus paiskab tema elu hoopis uutesse rööbastesse. Ta seatakse üha pingeliseks krutitava kuratliku dilemma ette, mida ta püüab kõigi oma kasutuses olevate vahenditega lahendada. Maardami politse..

Mäki, Reijo

KOLLANE LESK. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Turu linna tuntuim eradetektiiv Jussi Vares kliente ninaga ei viska ja panustele piire ei sea. Sageli on igavese õigusteadustudengi töötoaks kõrtsituba. Ja kõiksugu reeglid on tema meelest neile, kellel napib fantaasiat. Seekord kistakse Vares aurava kohvitassi ja õhtulehe tagant üha kiiremaid tuure..

Mäki, Reijo

KOLMETEISTKÜMNES ÖÖ. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 7.35   “Kolmeteistkümnendas öös” kohtub eesti lugeja põhjanaabrite suure lemmiku – eradetektiiv Jussi Valtteri Varesega, paadunud poissmehe ja naiste hingeelu tundjaga. Ootamatult kohtab ta kodukõrtsis oma teisikut – Iirimaalt pärit füüsikut, kes on tulnud Soome oma teadmisi raha..

Tooted 1 kuni 12, kokku 35 tootest (3 lehekülge)