Menu
Your Cart

Kondid küünis

Kondid küünis
See polnud sugugi vihm, mis Lääne-Sussexi kriidikaljudel jalutava Carole Seddoni endast välja viis. Selle põhjuseks polnud ka lagunenud küün, kus ta saju alates varju pidi otsima. Ei, kõige enam vapustasid naist küünist avastatud sinistesse väetisekottidesse pakitud inimluud … 
Ja just nii saab alguse järjekordne uurimine, milles löövad kaasa kitsarinnaline Carole ja tema oluliselt vabameelsem naabrinna Jude. Seekord sattuvad nad loo tausta uurides Fetheringist kaugemale, väikesesse Weldshami alevikku, kus kohalikud kuulujutuveskid kiiresti otsustavad, et laip kuulub Tamsin Lutteridge’ile, külast tüki aja eest tagasi kaduma läinud noorele naisele ….
Seersant Baylissi suu püsib lukus. Aga miks siis Tamsini ema, kes on ühtlasi Jude’i sõber, usub nii kindlalt, et ta tütar on endiselt elus? Ja miks tunneb külas üksjagu mõjuvõimu omav Graham Forbes korraga nii suurt huvi Carole’i vastu? Ja mis kuulutab ilmselgelt vaimselt tasakaalutu Brian Helling kõigile, et külas möllab sarimõrtsukas? 

Sellal, kui Jude keskendub Tamsini leidmisele – olgu elava või surnuna – kaevub Carole sügavamale Weldishami ajalukku ja küla malbe fassaadi taga pulbitsevatesse vaenulikesse suhetesse.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 282
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Piret Lemetti
ISBN 9789916703762
Kirjastus Krimiraamat
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Tõlkija: Eva Nooni