Menu
Your Cart

MAETUD MINEVIK

MAETUD MINEVIK KRIMI
MAETUD MINEVIK

Kui Reykjavíki lähedalt ehitusplatsilt leitakse pooleldi maetud luustik, on uurija Erlendur korraga keset kuriteopaika ja arheoloogilisi väljakaevamisi. Luu luu haaval kaevatakse skelett välja ja koos sellega hakkab selguma ehitusplatsi lähedal elanud perekonna kohutav lugu. Kas luustik kuulub mehele või naisele, on ta ohver või mõrvar ning kas tegemist on lihtsa mõrvajuhtumiga või kaua varjatud õiglase teoga? Politsei ees on keeruline ülesanne, aga aegamööda saab pilt selgemaks: minevik kaevatakse välja mullast, vanadest ajalehtedest, mälusügavustest – ja killud paljastavad ootamatult julma tragöödia.

Seda vana juhtumit lahendada püüdes peab Erlendur samal ajal päästma narkomaanist tütre enesehävitusest ja kuidagi kokku liitma oma lootusetult purunenud pere.

Romaan „Maetud minevik” on pälvinud Põhjamaade krimikirjanduse auhinna Klaasist Võti ja  Suurbritannia krimikirjanike ühenduse Kuldse Pistoda parima romaani eest.

Islandi kirjanik Arnaldur Indriðason on sündinud 1961. Pärast paljusid aastaid ajakirjanikutööd ja arvustuste kirjutamist ühes Islandi ajalehes hakkas ta romaane kirjutama.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 252
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Eva Noon
ISBN 9789916970751
17.95€
Maksudeta: 16.47€
  • Tõlkija: Eva Noon