Menu
Your Cart

Mõrv nõmmel

Mõrv nõmmel

Haarava muhekrimisarja kolmas raamat viib lugeja maalilistele Yorkshire’i nõmmedele. Teos sobib täiuslikult Betty Rowlandsi, LJ Rossi ja Faith Martini austajatele.

Kitt Hartley saab teada, et Irendale’is, kõrgel Yorkshire’i nõmmel asuvas külas, on toime pandud mõrv. Juhtumisi elas kunagi just sealkandis Kitti kallim, inspektor Malcolm Halloran – koos oma naisega, kes samuti viie aasta eest mõrva ohvriks langes. Kahe kuriteo modus operandi on identne, muuhulgas on mõlema ohvri peopessa lõigatud ruunimärk.

Kuna Kitt ja Halloran ei saa seda juhtumit jätta kohaliku politsei hooleks, sõidavad nad Irendale’i, kus neid ootab ees tõeline kirjanduslik mõistatus. Ohvri taskust leitud anglosaksi luulerida juhatab peidupaiga ja veel ühe salapärase vihjeni. Ent kuidas on see kõik seotud Hallorani naise mõrvaga? Selle juhtumi lahendamiseks on vaja Kitti ja Hallorani, aga ka Evie Bowesi, Grace Edwardsi ja – ehkki nad püüavad seda iga hinna eest vältida – ka (võimaliku) selgeltnägija Ruby kombineeritud leidlikkust. Nõmmed võivad ju olla ilusad, kuid rahulikud paigad need küll pole!

Sarjas on varem ilmunud „Mõrv toomkiriku lähistel“ (2022) ja „Laip raamatupoes“ (2023).

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 234
Mõõdud 120x140
ISBN 9789916127063
  • Loe katkendit

    :
19.97€
Maksudeta: 18.32€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Piret Orav
Sildid: Muhekrimi , Briti krimi , 2023