Menu
Your Cart

Uued raamatud

Kahe naise mõrvamine keskajahõngulises Walsinghami linnakeses viib kohtuarheoloog Ruth Galloway lahendama järjekordset mõrvalugu.Kui Ruthi druiidist sõber Cathbad näeb kohalikul kalmistul õhtupimeduses seismas üht imekaunist valges kleidis ja sinises mantlis naist, on ta veendunud, et talle on end i..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Autor: McNamara, Ali
Pärast seda, kui Amelia abikaasa ta hülgas, on naine näinud tõelisi näguripäevi. Nüüd elab ta sotsiaalkorteris, kasvatab 10-aastast poega üksi ja püüab ots otsaga kokku tulla. Amelia saab elu suurima üllatuse, kui selgub, et ta on pärinud Chesterfordide suguvõsa lossi ja tema poeg krahvitiitli. Müük..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Jenny vaatas säravvalget laeva ja tundis end naeratavat. Ta oli paratamatult sellesse laeva armumas. See tõi sundimatult mõtetesse ammu unustusehõlma vajunud aegade elegantsi ja stiili. Nii glamuurset ja erilist tööotsa ei tulnud tal ette just sageli.Ühel suvisel nädalalõpul võtab kurvikas ja nutika..
19.97€
Maksudeta:18.32€
„Vastaskalda kutse“ jälgib Jaakkola perekonda, kellel on juba kahe põlvkonna vältel üle lahe asuva Eestiga tugevad sidemed, Viru hotelli ehitamisest kuni Eesti taasiseseisvumiseni.Kui Nõukogude Liit kokku variseb, algab Soomes lama – majandussurutis, mis kiirendab transpordiettevõtja Antti Jaakkola ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Kaks Cherringhami kohalikku meest, kes käivad põllul metallidetektoriga ringi, leiavad sealt imelise aarde – Rooma-aegse hõbedast liua, mis väärt miljoneid. Nad peavad jagama leiutasu nii taluniku kui maaomaniku, võimuka leedi Reptoniga, kuid rahast jätkub kõigile piisavalt. Sel õhtul, kui külapubid..
12.99€
Maksudeta:11.92€
Autor: Koger, Helga
Heegeldamine on väga vana kunst, heegeldada võib kõike alates riietusesemetest ja kodutekstiilidest ehete ja mänguasjadeni. See raamat on mõeldud neile, kellel heegeldamise algtõed juba selged. Õpetusi leiab aga siitki, näiteks seni vähem tuntud vaba- ja mosaiikheegelduse omi. Kes vabaheegelduse võt..
28.99€
Maksudeta:26.60€
Autor: Parr, Maria
Ida ja Oskar on õde-venda ning elavad päris tavalises majas, kus kõik on üsna pilla-palla. Nad käivad jõesafaril, tulistavad tähti ja unistavad isiklikust batuudist. Üks vampiir läheb kõrvitsapühal kaotsi, jõuluvana ilmub välja valel ajal ja imeline tassikoogimüük lõpeb värvika avariiga. Nende ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Niisama leidlik nagu Agatha Christie, niisama vaimukas ja teravmeelne nagu P. G. Wodehouse – tere tulemast avastama Edmund Crispini krimilugusid. See on krimikirjandus oma kõige leidlikumal ja paremal kujul.Richard Cadogan, luuletaja ja isehakanud elunautleja, jõuab oma vanasse ülikoolilinna Oxfordi..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Kaks päeva enne jõule leitakse Kálfshamarvíki külast, kuhu on alles jäänud vaid paar maja, kaljude jalamilt surnud noor naine. Kas ta hüppas või leidis üksildasel kaljupaljandil tuletorni ja vana uhke maja juures aset midagi hoopis kurjakuulutavamat?Talv näitab hambaid, lumesadu hakkab tasapisi nii ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Autor: Ernits, Marje
„Karavani detektiivi lugude“ teises raamatus läheb Aadi Lumiste appi oma kunagistele klassikaaslastele. Juba gümnaasiumis kindlaks paariks kujunenud noort peret tabab karm süüdistus naabritelt, kelle poeg leitakse viis aastat peale kadumist surnuna madalast hauast, mis asub kahe talukoha piirimail. ..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Norras on teadmata kadunuks kuulutatud üle 1200 inimese. Iga kadumise taga on müsteerium, mõistatus – ja Felicia lugu on üks neist. Teetööde käigus leitakse vana riidekapp, mille sees on luukere. Kui selgub, et surnukeha on aastaid tagasi kadunuks jäänud Felicia, rebenevad toonased haavad taas ..
21.99€
Maksudeta:20.17€
Lõpeb Laura Ingalls Wilderi seiklus väikese tüdrukuna ning algab tema uus elu naise ja emana.„Väike maja preerias“ sarja viimane raamat jutustab Laura ja Almanzo abielu esimestest aastatest ja nende tütre Rose'i sünnist. 1890. aasta kevadeks oli Laural ja Almanzol tulnud liiga palju raskusi taluda, ..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Tooted 1 kuni 12, kokku 181 tootest (16 lehekülge)