Menu
Your Cart

Raamatupood vanas postkontoris

Raamatupood vanas postkontoris

Hannah, kel on kõrini elust Manchesteris, milles ta täidab üksnes jalgpallihullust teismelise ema või töönarkomaanist mehe abikaasa rolli, tahaks midagi ainult enda tarbeks teha. Kui tal avaneb võimalus Cotswoldis asuva võluva Little Maudley külapoe üle võtmiseks, haarab ta sellest kahe käega kinni. Viimaks ometi on tal töö ja ühtlasi õnnestub tal poeg Ben pahandusi tekitavatest semudest eemale saada.

Aga ehkki külas ei ole kõik sugugi nii idülliline, kui väljastpoolt vaadates arvata võiks, läheb Hannah’ uus elu siiski hooga käima. Tema mõte postkontorisse-poodi väike raamatumüügipunkt rajada leiab kohalike seas tulist toetust ja ka Ben paistab olevat oma koha leidnud, kui liitub kohaliku jalgpallimeeskonnaga, mida treenib endine profimängija Jake Lovatt ... ja see on mees, kes tekitab Hannah’s tundeid, mille naine arvas igavesti uinunud olevat ...

Raamatu tegevus toimub samas külas, kus „Raamatukogu telefoniputkas“, ja selles menuautor Rachael Lucase võluvas uues romaanis lööb kaasa nii mõnigi sealt juba tuttavaks ja armsaks saanud tegelane. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 282
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916127261
  • Loe katkendit

    :
19.97€
Maksudeta: 18.32€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Piret Lemetti