Sildid: Kriminaalromaan, Briti krimi, Prantsuse politseinik, 2021

SÜNGE JUHTUM VIINAMARJAISTANDUSES

€16.96
  • Käibemaksuta: €15.56
Teine raamat naudingut pakkuvast ja rahvusvahelist tunnustust kogunud sarjast, mille peategelane on politseiülem Bruno. Kui Saint-Denis’s maandub seltskond veinimeistreid, kes võistlevad maatükkide pärast ja keerutavad kohalike seas pahameelt üles, satub idülliline linnake –, kus Benoit „Bruno“ Cou..

Teine raamat naudingut pakkuvast ja rahvusvahelist tunnustust kogunud sarjast, mille peategelane on politseiülem Bruno.

Kui Saint-Denis’s maandub seltskond veinimeistreid, kes võistlevad maatükkide pärast ja keerutavad kohalike seas pahameelt üles, satub idülliline linnake –, kus Benoit „Bruno“ Courreges on ainuke politseinik – palavikulise draama keskmesse, samal ajal kui põllumajanduslikus uurimisjaamas, kus tegeletakse geneetiliselt muundatud kultuuridega, hakkavad kahtlastel asjaoludel tulekahjud puhkema.

Kaks noormeest – keskkonnakaitseaktivist Max, kes loodab maheveini toota, ja Fernando, ühe Ameerika veinimoguli pärija – saavad rivaalideks, kui Quebecist saabub linnakesse koketeeriv veinimeistri õpilane Jacqueline. Sündmused kisuvad süngeks, kulmineerudes kahe kahtlase surmaga, ja Bruno avastab, et praegusaja probleemid pole endisaegsetest kuigi erinevad.

2020. aasta parima krimiautori järgmine raamat.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 300
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Nele Mikk
ISBN 9789916121306

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha