Menu
Your Cart

Viirastusväljad

Viirastusväljad

Jahmatav avastus II maailmasõja ajal alla kukkunud lennukist, mille kokpitis istub laip, viib arheoloog Ruth Galloway ja peainspektor Harry Nelsoni lahendama ühe iidse suguvõsa saladusi.

Rekordilises suvekuumuses avaneb ühele kopajuhile verdtarretav vaatepilt, kui põllumullast paljastunud lennuki kabiinist vahib talle vastu koolnu. Ruth Galloway mõistab kiiresti, et surnu ei saanud seda lennukit juhtida. DNA-analüüs näitab, et tegu on Fred Blackstockiga, kohaliku aristokraadiga, kes oli merel kadunuks kuulutatud. Kui tema sugulased avastusest kuulevad, näivad nad kummaliselt rahutud.

Uurimist raskendab USA telekompanii, kes soovib vändata dokumentaalfilmi Norfolki hüljatud lennuväebaasidest ehk „viirastusväljadest“. Üks sellistest on ümber ehitatud seafarmiks, mida peab üks noorema põlve Blackstockidest. Kui filmimine pihta hakkab, märkab Ruth Fred Blackstocki matustel ringi hiilimas salapärast meest. Ja siis leitakse seasulust inimese säilmed.

Kas uurijad leiavad mõrvari enne, kui algavad ähvardavad üleujutused?

Paljukiidetud ja oodatud Ruth Galloway sarja seitsmendas raamatus on pinget ja põnevust, kuiva huumorit ja riukalikke tegelasi. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 294
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916703939
  • Loe katkendit

    :
19.97€
Maksudeta: 18.32€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Nele Mikk