Menu
Your Cart

Surm Beacon Cottage’is

Surm Beacon Cottage’is

Päikesekiired tungivad läbi pilvede ja valgustavad väikest majakest, mille eesukseni viib kitsuke sammaldunud rada. Kuid majas sees on aset leidnud midagi kohutavat …

Kriminalist Sukey Reynolds ootab pikisilmi nädalavahetust aiatöid nautides, kui talle töölt ootamatult helistatakse: kohaliku mõisa peahoonesse on sisse murtud. Asitõendeid koguma hakates taipab Sukey, et tegemist on värskeimaga Cotswoldis toimuvast hästi läbi mõeldud sissemurdmiste seeriast. Keegi on sihikule võtnud härrastemajad, mille seinte vahel asuvad kallihinnalised kunstikollektsioonid. 

Õnneks võtab politsei kahtlusaluse peagi vahi alla. Kuid küsitlemise käigus näeb mees juhuslikult Sukeyt, tõmbub näost kaameks ja hüüab naist. Sukey teab täiesti kindlalt, et pole seda inimest kunagi varem näinud. On see mingi veider nali või tegutseb kuskil võõras, kes on igas mõttes Sukey täiuslik teisik?

Just siis, kui Sukey hakkab kahtlustama, et teda jälitatakse, jahmatavad politseid ümbruses aset leidvad mõrvad. Kuna surnukehade arv aina kasvab ja politsei ei tea, kust otsast asja harutama hakata, peab Sukey endalt küsima, kas mitte tema ise ei ole selle veidra juhtumi lahenduseni viiv niidiots. Kas ta suudab rebida mõrvarilt maski enne, kui temast endast saab tapja järgmine ohver?


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 228
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916703861
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Tõlkija: Piret Lemetti