Menu
Your Cart

Surm Burwelli talus

Surm Burwelli talus

Uhke vana maja, mida ümbritseb elegantse purskkaevuga hunnitu roosiaed, näeb välja uskumatult kaunis. Aga kas see imeline paik võib olla veidrate surmajuhtumite jada ühendav lüli?

Sukey Reynolds teeb politsei jaoks ülesvõtteid Burwelli talus, kus on aset leidnud murdvargus. Teda tõmbab nagu magnetiga salapärase maja ja selle kauni ümbruse poole. Burwelli talus ei kasvatata vilja ega kariloomi, see on paik, mille omanike sõnul avaldab see külastajate hingele erakordselt tervendavat ja turgutavat mõju …

Aga enne, kui Sukey asjasse süveneda jõuab, kutsutakse ta järgmisse sissemurdmispaika: majja, kus elab noor lesk, kelle abikaasa veetis liigagi tihti aega … Burwelli talus. Sukey hakkab huvi tundma, kas täiuslikult hooldatud muruplatside taha midagi kurjakuulutavat ei varjata.

Kui ta politseinikest kolleegid keelduvad ta kahtlustesse tõsiselt suhtumast, otsustab Sukey ise asja uurima hakata. Kes on selles roosiaias okkaks? Kas kaunis vastuvõtusekretär, saladusi varjav aednik või siis oma järgijates ülimat pühendumist tekitav koha vaimne juht?


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2024
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 234
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916735251
  • Loe katkendit

    :
19.97€
Maksudeta: 18.32€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Piret Lemetti