Menu
Your Cart

Päev, mis ei tule iial_e-raamat

Päev, mis ei tule iial_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Päev, mis ei tule iial_e-raamat

Kas mäletate mehi, kes keerasid majanduse tuksi ja purjetasid seejärel oma jahtidel minema? Võtke teadmiseks – keegi on hakanud neid maha nottima.

Dublin on kesk kuumalainet ja inimesed hakkavad närvi minema. Keldi tiiger on päriselt surnud, skvotterid on üle võtnud põhja läinud panga peakorteri ja kohtuprotsess kolme kinnisvaraarendajast kaabaka üle on muutumas farsiks. Kõige selle keskele ilmub kuratlik sekt, mis nõuab verist kättemaksu lihtrahvale tehtud ülekohtu eest.

Paul Mulchrone ei hooli sellest, tal on omad probleemid. Tema äsja asutatud detektiivibüroo võib peagi allavett minna. Üks partneritest ei räägi temaga vägagi mõjuval põhjusel ja teine on, näiliselt põhjuseta, täiesti kadunud. Kas Paul suudab oma firmat piisavalt kaua vee peal hoida, et mõista, mis seos on Bunny McGarry värvikal minevikul ta kadumisega? Kui seadus ja õiglus ei tähenda enam sama asja, siis kumma teie valiksite?

Päev, mis ei tule iial“ on Caimh McDonnelli Dublini triloogia teine raamat, mis ühendab ootamatute pööretega kriminaalsed sündmused ehtiirlasliku teravmeelsusega.

Raamatu andmed
ISBN 9789916125915
14.99€
Maksudeta: 13.75€
  • Tõlkija: Triin Wood