Menu
Your Cart

Kohtamine surmaga

Kohtamine surmaga

Uurijatepaar unisest Yorkshire'i külast lahendab mõrvalugusid ja toob päevavalgele kardinate vahelt piiluvate külaelanike hoolega varjatud saladusi! Ideaalne uus raamat kõigile neile, kes peavad lugu Richard Osmani ja M.C. Beatoni krimiromaanidest!

Samson O’Brien on politseitööst ajutiselt kõrvaldatud ja naaseb oma sünnilinna Bruncliffe’i Yorkshire Dalesis, et seal seniks, kuni ta oma nime puhastamise eest võitleb, sisse seada Dalesi Detektiiviagentuur. Kuid linnakese elanikud ei võta meest, kelles nad näevad ainult endisi ja võimalikke tulevasi probleeme, sugugi mitte avasüli vastu.

Samal ajal peab Delilah Metcalfe võitlema oma ettevõtte – Dalesi Deidiagentuuri – pinnal püsimise eest ning kantseldama Tolpuddle’it, isemeelset Weimari linnukoera. Kui Samson oma esimese juhtumina kohaliku mehe väidetavat enesetappu uurima hakkab, võtavad asjad ootamatu pöörde ja peagi avastab ta, et nii see kui veel paar juhuslikuna näivat surmajuhtumit juhatavad kõik Delilah’ kosjakontori ukse taha.

Kuna kahtlus langeb kellelegi, kellest nad mõlemad väga hoolivad, mõistavad vaenujalal majanaabrid, et kohtingusurmade mõistatuse peavad nad lahendama koos. Ent seda on lihtsam öelda kui teha …

Klassikaline krimilugu täis kuiva Yorkshire’i huumorit (mahlaseid ütlemisi ja teejoomisi).


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 324
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916703915
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Piret Orav
Sildid: Muhekrimi , Briti krimi , 2023