Menu
Your Cart

Hitra

Hitra

Raamatu sündmustik areneb Norras Hitra väikesaarel, mille ümber on palju väiksemaid saarekesi. Neist üks kuulub Mia Krügerile, Oslo politsei eliitüksuse uurijale, kes pärast edukat karjääri on otsustanud erru minna. Ühel suvehommikul randub tema kai ääres paat väikese tüdrukuga, kes palub kogenud uurijal välja selgitada, mis on juhtunud tüdruku sõbra Jonathaniga, kes kolm aastat tagasi koduteel kaduma läks.

Seejärel leitakse Hitra rannas paadist jõhkralt mõrvatud 16-aastase Jessica surnukeha, kelle juures on vereloiku kirjutatud Jonathani nimi. Juhtumit saadetakse uurima Holger Munch, Mia endine ülemus. Koos hakkavad Mia ja Holger uurima, kas need kaks juhtumit on omavahel seotud ja mis on kõige selle taga.

Vahepeal on omapärasel saarel hakanud juhtuma kummalisi asju ja üha enam saab selgeks, et selle maalilise puhkusekoha pinna all varitseb kurjus.

SAMUEL BJØRK on Norra romaani- ja näitekirjaniku ning muusiku ja helilooja Frode Sander Øieni pseudonüüm. „Hitra“ on viies raamat Munchi ja Krügeri lugude sarjast. Sarja neli eelmist raamatut „Ma reisin üksinda” (2017), „Öökull“ (2017), „Poiss pimedusest“ (2019) ja „Valge nagu lumi“ (2022) on saanud rahvusvahelisteks menukiteks ja ilmunud juba enam kui 40 keeles.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2024
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 376
Tõlkija(d) Heidi Saar
ISBN 9789916127483
  • Loe katkendit

    :
21.99€
Maksudeta: 20.17€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Heidi Saar
Sildid: Hitra , KRIMI , Bjørk , Samuel