Menu
Your Cart

Kass, kes lahendas kolm mõrva

Kass, kes lahendas kolm mõrva

Lulu Lewis ja kass Conrad on tagasi ja valmis uueks seikluseks!

Pensionil politseiuurija Lulu Lewise elu muutub alatiseks, kui tema tee ristub tänavakass Conradi omaga. Selles kassis on midagi täiesti erakordset, kuid ta peab seda kõigi eest varjama: nimelt oskab ta rääkida. Aga Conrad räägib ainult Luluga, sest targa loomana ei soovi ta teadlaste uurimisobjektina lõpetada.

Kui Lulu kutsutakse vana sõbra kuuekümneaastaseks saamist tähistama, ei plaani ta kanalipaadiga Oxfordi sõites mitte midagi enamat stressivabast puhkusest ja võimalusest sõprade seltsis meeldivalt aega veeta, mõistagi klaasikest veini rüübates.

Paraku pööravad jõhker tapmine ja hulljulge kunstirööv ta plaanid pea peale. Sõbrad ja Lulu leiavad end peagi keset mõrvajuurdlust. Endise politseiuurijana paneb Lulu paratamatult tähele igasugu pisiasju ja oskab endaga kõikjal kaasas käiva ustava Conradi abil esitada just neid küsimusi, mis aitavad tapja jälgedele jõuda. Tapja, kes võib iga hetk uuesti rünnata …

Kass, kes lahendas kolm mõrva” jätkab “Kass Conradi” krimisarja ja sobib ideaalselt kõigile Richard Osmani ja S. J. Bennetti fännidele. Inimesed ja nende maailm kassi pilgu läbi nähtuna annavad loole erilise nüansi. Tegevus toimub uhkes Inglise maamajas, mis loob Agatha Christie lugudest tuttava keskkonna ja loo lõpp lubab loota sarja järgnemist. 


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2024
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 270
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916735220
  • Loe katkendit

    :
20.99€
Maksudeta: 19.26€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Piret Lemetti