Menu
Your Cart

Kivi-paber-käärid

Kivi-paber-käärid

Ootamatute süžeepööretega lugu, mis ei lase raamatut käest panna!

Võib ju arvata, et tunned inimest, kellega abiellusid. Aga kas see on ikka nii? Amelia võidab loteriil tasuta nädalalõpu Šotimaa läänerannikul. Naine arvab, et see reis võiks saada otsustavaks tema kiiva kiskuvas abielus. Tõredana tuleb reisile ta abikaasa Adam, ambitsioonikas töönarkomaanist filmistsenarist, pahane, et ta tööst eemale kistakse. Paar jõuab kohale suure lumetormi ajal ning avastab, et peatuspaigaks on fjordi kaldal seisev hüljatuna tunduv vana ümberehitatud kabel.

Peagi hakkavad inimtühjas ümbruses lumevangis olevat paari tabama hirmutavad, isegi õõvastavad üllatused. Keegi nähtamatu nagu üritaks purustada nende abielu.

Autor mängib osavalt erinevate motiividega, nagu Adami neuroloogiline häire prosopagnoosia ehk näopimedus, mistõttu ta ei tunne näo järgi ära sõpru ja sugulasi, ega isegi mitte oma naist. Oluline koht on romaanis kirjadel, mille naine kirjutab Adamile igal pulma-aastapäeval (aga üle ei anna), või millisest materjalist kingitusi vahetatakse sel puhul. Aastad abielu, aastad saladusi ja aastapäev, mis ei unune ...  

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 252
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916125458
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Kaja Riikoja